11 października 2019

Branża komputerowa nieustannie się rozwija. Na rynek wchodzą coraz to bardziej zaawansowane technologicznie, innowacyjne laptopy. Jak jednak wybrać pośród setek propozycji tę, która łączy w sobie sporą wydajność, przystępność interfejsu oraz atrakcyjną cenę?

Przyzwoita seria laptopów do pracy

Jedną z wiodących serii marki HP jest EliteBook. Pośród modeli występujących pod tą nazwą znajdziemy produkty dostosowane do zróżnicowanych potrzeb konsumenckich. Te skierowane do profesjonalistów i te dedykowane użytkownikom domowym potrzebującym od laptopa szerszych możliwości konfiguracyjnych. Komputer osobisty HP EliteBook 850 ma do zaproponowania dobrej jakości podzespoły (o których także tutaj: https://www.laphard.pl/pl/c/EliteBook-850-G6/308), a także pokaźną liczbę złączy, która przyda się w trakcie pracy w domu, jak i biurze.

HP EliteBook 850 daje dostęp do zamontowania szybkich dysków SSD, działa cicho (temperatury maksymalne nie przekraczają progu 40 stopni Celsjusza), a funkcjonowaniu chłodzenia w warunkach naturalnych nie można wiele zarzucić. Przechodząc do obudowy – wykonana jest przyzwoicie, za jej solidność odpowiadają stopy magnezu i aluminium, jest również mało podatna na zabrudzenia. W modelu EliteBook 850 dodatkowym atutem jest to, iż zamontowano w nim podświetlaną klawiaturę. Jeśli chodzi o obraz, to nie wychyla się on ponad przeciętną normę. Warte zaznaczenia jest także i to, że produkt ten charakteryzuje się niskim poborem energii. Bardzo dobrze spisze się w trakcie korzystania z niego w podróży czy w momencie, gdy nie mamy możliwości podłączenia go do prądu.

Laptop HP EliteBook 850 to:

  • szerokie możliwości konfiguracji
  • spora ilość złączy
  • dedykowany do działań biznesowych
  • podświetlana klawiatura ułatwiająca obsługę w mniej oświetlonych obszarach czy w nocy
  • występuje w wersji z ekranem dotykowym.
Obraz StockSnap z Pixabay