Bransoletkę dla przyjaciółki można zakupić na wiele okazji. Może to być na przykład ślub, urodziny, imieniny, obrona pracy dyplomowej, czy po prostu prezent bez okazji. Chcąc podkreślić przyjaźń warto zakupić bransoletki w komplecie – jeden dla Ciebie, a drugi dla Twojej przyjaciółki. Noszenie takich samych elementów od zawsze kojarzyło się z przywiązaniem.

Czym są bransoletki przyjaźni?

Przyjaźń to bez wątpienia jedna z najważniejszych wartości w naszym życiu, bez względu na to czy jest to relacja małych dziewczynek, czy dwóch dorosłych kobiet, które wspólnie zwierzają się sobie i towarzyszą sobie w ważnych momentach w życiu.

By podziękować swojej przyjaciółce za jej obecność, warto obdarować ją pomysłowym prezentem. Takim właśnie upominkiem może być bransoletka przyjaźni, którą nasza najlepsza koleżanka będzie mogła z dumą nosić na nadgarstku każdego dnia. Tak naprawdę nie potrzeba specjalnego święta, ani okazji, aby pokazać bliskiej nam osobie, ile dla nas znaczy.

Bransoletki przyjaźni z oryginalnymi zawieszkami

Bransoletki przyjaźni z delikatnym rzemykiem lub łańcuszkiem, ozdobione gustowną zawieszką, są bardzo popularne wśród naszych klientek. Bransoletki pozłacane lub posrebrzane wyglądają bardzo stylowo i dziewczęco. Są wspaniałym pomysłem na prezent dla bliskiej naszemu sercu przyjaciółki. Zawieszki symbolizują przywiązanie. Może to być na przykład znak nieskończoności lub czterolistna koniczynka na szczęście. Bransoletki przypominają o przyjaźni w przypadku wyjazdów na studia .

Złota bransoletka przyjaźni

Złoto nie wyjdzie z mody praktycznie nigdy. Jest to świetny wybór dla tych, którzy na co dzień poszukują klasyki. Pozłacana bransoletka dla przyjaciółki będzie wyglądała elegancko i zdecydowanie sprawdzi się w wielu stylizacjach.

Bransoletki przyjaźni z grawerem

Bransoletka przyjaźni nabierze szczególnego charakteru, jeśli dodatkowo ozdobimy ją grawerem. Grawer może wyrażać bardzo wiele, na przykład symboliczną dla Was datę, albo pierwsze litery Waszych imion. Noszenie dwóch takich samych bransoletek z grawerem to wspaniałe podkreślenie łączącej Was więzi.

Jak dobrać rozmiar bransoletki dla przyjaciółki?

Wybranie odpowiedniego rozmiaru bransoletki dla przyjaciółki nie jest wcale trudne. W naszym sklepie bez problemu dobierzesz bransoletki, które dostosowują się do wielkości nadgarstka. Jeśli nie masz pewności, co do rozmiaru, wybierz dla przyjaciółki bransoletkę na gumce lub sznureczkową, którą można regulować.

Jak urozmaicić bransoletkę przyjaźni?

Jeśli postawisz na bransoletkę, która jest prosta, zawsze możesz nieco ją spersonalizować, poprzez dodanie ciekawych zawieszek, na przykład z literkami lub cyferkami. Dzięki temu klasyczny wygląd bransoletki zostanie nieco przełamany. W taki sposób, podczas kolejnych okazji, możecie dokupować nowe zawieszki i wciąż urozmaicać Wasze bransoletki.

Bransoletki przyjaźni – jedna dla przyjaciółki, druga dla Ciebie

Robiąc prezent swojej przyjaciółce, nie zapomnij także o sobie. W końcu prezenty dla siebie to najlepszy sposób na to, aby poprawić sobie humor. W sklepach z pewnością często widujesz bransoletki, które są w dwupaku. Taka sama bransoletka dla przyjaciółki oraz dla Ciebie to bardzo pomysłowy symbol Waszej więzi.

Możecie znaleźć wspólny motyw, który jest Wam bliski, na przykład serduszko, które będzie oddawało Waszą sympatię do siebie. 


By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.